2019 YKS Ders Çalışma Programı (TYT-AYT)

YKS Ders Çalışma Programı

Bu yazıda YKS ders çalışma programı ve 2019 yılında TYT AYT YDT gibi sınavlara özel çalışma programları paylaşılmıştır.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi 2019 YKS yaklaşıyor, bu durumdan en verimli şekilde başarıyla çıkmanız ve bunu yaparken de düzensiz olarak yapmamanız için sınav zamanlarında her öğrencinin belli bir düzende çalışması, bir ders çalışma programı dikkate alarak ilerlemesi en uygun olanıdır.

Paylaşacağımız ders çalışma programları birer örnek olarak hazırlanmıştır ve düzenli şekilde uyulur ve tekrarı yapılırsa verimli olmaktadır. Vereceğimiz çizelgelerde yazan sisteme göre çalışmanız sizin için uygun değilse sitemizde başka bir yazımızda yayınladığımız boş ders programı çizelgelerini kendiniz doldurarak hafta içi günde 1-2 saat hafta sonları  2-3 saat çalışarak oldukça iyi düzeye gelebilir ve YKS de istediğiniz bölümlere ve puanlara bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Paylaştığımız programlar eşit ağırlık (TM), sayısal (MF) ve sözel (TS) olmak üzere 3 bölüm üzerinden olacaktır.

 

YKS Çalışma Programı (TYT-AYT) 2019

Eşit Ağırlık Ders Çalışma Programı 

Sayısal Ders Çalışma Programı

Sözel Ders Çalışma Programı

OKU  2019 YKS Paragraf Soru Bankası Önerileri

 

Evet arkadaşlar ders çalışma programımız böyle, eğer eksik bir yer görürseniz veya düzeltilmesi gereken bir durum varsa yorum kısmından bize ulaşıp belirtirseniz çok memnun oluruz. Şimdiden sınavda herkese başarılar dileriz…

Diğer bir içeriğimiz olan YKS KONULARI ile bilgi almak isterseniz lütfen yazıya tıklayınız.

Leave a Comment